EKO-MONT s.c. ul. Żeglarska 111 85-545 Bydgoszcz

tel/faks: +48 52 379 82 18 e-mail: info@eko-mont.pl

Instalacja z wężem 9M

Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się szczególnie w dużych pomieszczeniach. Instalacja odkurzacza centralnego z wężem to dobra inwestycja.

Od tradycyjnego urządzenia odróżnia go przede wszystkim to, że nie emituje kurzu, dzięki czemu jest przyjazny dla alergików. A jego moc ssąca jest dużo większa niż w przypadku zwykłego modelu, dlatego szybciej usuwa nagromadzony brud.

Działanie tego urządzenia wymaga montażu specjalnych rur oraz gniazd, a także doposażenia powstałej instalacji w wąż, szufelkę oraz jednostkę centralną, którą najczęściej umieszcza się w piwnicy lub garażu.

Bardzo ważne jest również odpowiednie rozmieszczenie gniazdek, nie powinno być ich dużo, jednak ważne żeby znalazły się w kluczowych miejscach, np. salonie, kuchni, ale również w garażu.

Centralny odkurzacz wyposażony jest w jednorazowy worek, a także filtr, który można wypłukać z kurzu pod bieżącą wodą, a także wyprać w pralce. Co więcej jednostka sama zasygnalizuje kiedy należy wymienić worek.

Instalacja odkurzacza z wężem doskonale sprawdzi się zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego. Można używać go do czyszczenia wykładzin, posadzek, parkietów, ale również płytek. Decydując się na takie rozwiązanie dom zawsze będzie czysty.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 52 379 82 18

Nasi partnerzy