EKO-MONT s.c. ul. Żeglarska 111 85-545 Bydgoszcz

tel/faks: +48 52 379 82 18 e-mail: info@eko-mont.pl

Sterowanie

Nowoczesne technologii dają coraz większe możliwości, które często są znacznym ułatwieniem w wykonywaniu różnego rodzaju czynności. Sterowanie ogrzewaniem bez wstawania z kanapy zdecydowanie jest jednym z nich.

Coraz bardziej udoskonalone aplikacje nie tylko zwiększają komfort domowników, ale również pomagają sporo oszczędzić. Dzięki mobilnej aplikacji, do której masz dostęp również będąc poza domem, możesz w łatwy sposób regulować temperaturę. Co więcej to od Ciebie zależy, w którym pomieszczeniu ma być najcieplej.

To doskonałe rozwiązanie szczególnie jeśli wyjeżdżasz na wakacje. Wystarczy, że za pomocą aplikacji wybierzesz odpowiednią datę i godzinę, a podczas Twojej nieobecności ilość wykorzystywanej energii zostanie maksymalnie ograniczona. Takie sterowanie to doskonałe rozwiązanie dla każdego.

Jeśli chcesz, żeby Twój dom był jeszcze bardziej interaktywny możesz wybrać także różne dodatkowe elementy, które ułatwią ogrzewanie. Umieszczone na ścianach termostaty oraz panele do sterowania ogrzewaniem mogą mieć innowacyjną formę, dzięki czemu wpasują się do wystroju wnętrza.

Postaw na komfort we własnym domu i nigdy więcej nie martw się stratami energii, bo decydując się na inteligentny system możesz zmienić wysokość temperatury w każdej chwili.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 52 379 82 18

Nasi partnerzy