EKO-MONT s.c. ul. Żeglarska 111 85-545 Bydgoszcz

tel/faks: +48 52 379 82 18 e-mail: info@eko-mont.pl

WALLY FLEX

Rozsypane okruchy, włosy, kurz, śmieci to wszystko można ławo i szybko wciągnąć przy pomocy Wally-flex. Ten odkurzacz centralny przypomina swoim wyglądem suszarkę jaką można znaleźć na siłowni lub basenie, jednak jego działanie jest zupełnie inne.

Umieszczony jest w kasetce, którą można w łatwy sposób zawiesić na ścianie i łatwo podłączyć do płytki montażowej. Wąż rozciąga się nawet na długość 4 metrów. Takie rozwiązanie sprawia, że Wally-flex jest zawsze pod ręką, a jednocześnie nie zajmuje dużo miejsca.

Zastosowanie tego typu odkurzacza centralnego jest również bardzo proste. Wystarczy przyczepić do węża wybraną w zależności od potrzeby końcówkę, a następnie włączyć urządzenie i usunął powstałe zabrudzenia. Co więcej żeby usunąć zabrudzenia końcówka nie jest konieczna możemy pozbyć się zabrudzeń za pomocą samego węża.

Montaż odkurzacza centralnego sprawdzi się właściwie w każdym pomieszczeniu. W garażu pomoże usunąć zabrudzenia ze stołu roboczego, w łazience wciągnie był po kosmetykach, a w kuchni sprawdzi się do sprzątania różnego rodzaju okruchów.

Nasza bydgoska firma oferuje klientom innowacyjne rozwiązania w postaci urządzeń Wally-flex. Szeroki wybór sprawia, że każdy miłośnik czystości znajdzie odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 52 379 82 18

Nasi partnerzy