EKO-MONT s.c. ul. Żeglarska 111 85-545 Bydgoszcz

tel/faks: +48 52 379 82 18 e-mail: info@eko-mont.pl

Wentylacja z odzyskiem ciepła

To doskonałe rozwiązane dla wszystkich, którym zależy na czystym powietrzu i maksymalnym ograniczeniu strat energii. Wentylacja z odzyskiem ciepła umożliwia stałą cyrkulację powietrza.

Dzieje się to dzięki temu, że zużyte powietrze o wysokim stężeniu co2 usuwane jest na zewnątrz, a do wewnątrz wprowadza się przefiltrowane powietrze z dworu.

Jeśli zależy Ci na energooszczędnym i ekologicznym domu, to rekuperacja jest najlepszym rozwiązaniem. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się zarówno w przypadku domów jednorodzinnych, jak również niewielkich obiektów usługowych.

Wentylacja z odzyskiem ciepła jest niezwykle cicha, a sterować nią można przy pomocy dotykowego sterownika. Co więcej istnieje także możliwość sterowania tym systemem przez internet, dzięki czemu możesz sterować nim będąc poza domem.

Ogromną korzyścią takiego rozwiązanie jest świeże powietrze bez otwierania okien. Ponadto dzięki temu, że zostaje przefiltrowane jest czyste nie zawiera w sobie pyłu, ani kurzu. A do Twojego domu nie przedostają się owady, jak dzieje się to w przypadku otwierania okien.

Takie rozwiązanie jest bardzo ekonomiczne decydując się na wentylacje z odzyskiem ciepła możesz oszczędzić nawet do 50% na ogrzewaniu swojego domu.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 52 379 82 18

Nasi partnerzy