EKO-MONT s.c. ul. Żeglarska 111 85-545 Bydgoszcz

tel/faks: +48 52 379 82 18 e-mail: info@eko-mont.pl

VROOM

Niewielki zasobnik wyposażony w wąż ssący, który można w łatwy sposób zamontować w dowolnym miejscu. Tego typu odkurzacze centralne najczęściej montuje się w zabudowie meblowej. Bardzo często umieszcza się je w garderobie, szafce pod zlewem, a także w garażu lub spiżarni.

Decydując się na taki model unikamy zwijania, rozwijania i przenoszenia urządzanie z miejsca na miejsce. Doskonale sprawdzi się do usuwania sypkich zabrudzeń, jak na przykład rozsypane okruchy, mąka, czy drobne szkło.

Co więcej wybierając Vroom nie musimy męczyć się z uciążliwym zwijaniem węża, ponieważ automatycznie zostanie on zassany do środka. Tak wykonany odkurzacz centralny jest również niezwykle prosty w obsłudze posiada dwa główne przyciski – start i stop, za pomocą można go uruchomić lub wyłączyć.

Model Vroom najlepiej umieścić w pomieszczeniach, w których często tworzą się zabrudzenia, dzięki czemu nie trzeba usuwać ich miotłą czy ręcznikiem papierowym, co pozwala znacznie zaoszczędzić na czasie. Takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w każdym domu, ponadto Vroom pomoże nam utrzymać porządek i zaoszczędzi sporo miejsca, które zająłby nam tradycyjny model.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 52 379 82 18

Nasi partnerzy