EKO-MONT s.c. ul. Żeglarska 111 85-545 Bydgoszcz

tel/faks: +48 52 379 82 18 e-mail: info@eko-mont.pl

System HAH

Nie zajmuje dużo miejsca, a po zakończeniu sprzątania można go łatwo schować w ścianie. System HAH jest jedną z instalacji w ramach, której działa centralny odkurzacz.

Chcąc posprzątać dane pomieszczenie wystarczy wyjąć z gniazda centralnego wąż na odpowiednią długość dołączyć do niego szczotkę i usunąć zabrudzenia. Po zakończonym sprzątaniu należy szczotkę odczepić, a przesunąć blokadę znajdującą się na gnieździe, a następnie dotknąć końcówki węża, w sposób schowa się on automatycznie w gnieździe.

System HAH można wykorzystywać w domach prywatnych, jak i budynkach biurowych, ponieważ pozwala na odkurzenia nawet 200 metrów powierzchni. Centralny odkurzacz to świetna inwestycja, która nie wiąże się z wysokimi kosztami.

To doskonałe rozwiązanie dla każdego domu, który pozwoli uniknąć uciążliwego noszenia urządzenia po całym domu, a także nie będzie zajmował miejsca. System HAH jest coraz bardziej popularny na całym świecie i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ jego praca jest cicha, szybka i wygodna dla użytkownika.

Sprawdź produkty dostępne w naszej ofercie i przekonaj się sam.

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 52 379 82 18

Nasi partnerzy