EKO-MONT s.c. ul. Żeglarska 111 85-545 Bydgoszcz

tel/faks: +48 52 379 82 18 e-mail: info@eko-mont.pl

Kotły gazowe

Stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie praktyczne i wygodne rozwiązania. Kotły gazowe pomogą skutecznie ogrzać cały dom, a także zapewnią jego mieszkańcom ciepłą wodę. W odróżnieniu od tradycyjnego pieca zasilanego na drewno lub węgiel w przypadku kotła co nie musimy nieustannie dokładać opału, ani kontrolować płomienia.

Takie rozwiązanie dobrze sprawdzi się w przypadku użytkowników, którzy nie mają czasu lub zapominają o sprawdzaniu zasilania. Jedyne co muszą robić właściciele takiego sposobu ogrzewania to coroczny przegląd urządzenia, potwierdzający, że jest ono sprawne i nie stwarza niebezpieczeństwa dla użytkowników.

Wybierając kotły gazowe właściciel nie potrzebuje tyle miejsca ile wymagają urządzenia zasilane na węgiel lub drewno. Po pierwsze są one dużo mniejsze, dlatego można je łatwo umieścić na ścianie, a po drugie nie wymagają miejsca na gromadzenie opału.

Ogromną zaletą tych urządzeń jest również to, że są one przyjazne dla środowiska . Wykorzystanie nowoczesnych technologii sprawia, że piece te potrzebują coraz mniej prądu i gazu do skutecznego działania. Ponadto ich rosnąca wydajność sprawia, że inwestycja w takie ogrzewanie staje się coraz bardziej opłacalna. Sprawdź ofertę naszej bydgoskiej firmy i przekonaj się sam.

 

 

Masz pytania? Zadzwoń do nas!

+48 52 379 82 18

Nasi partnerzy